Bloknot & Not Defteri

Bloknot basımı

Bloknot Bloknot promosyonu çalışması firmanızın reklamını tanıtımını yapmanızda müşteri potansiyelini geliştirmeniz açısından, tercih edilen bir reklam yöntemidir. Özellikle büyümekte olan firmaların markalaşmasında büyük rol oynar.

Bloknotlar, -Tutkallı bloknot tasarımı tercihe göre kareli karesiz çizgisiz tasarımdan oluşur A4 A5 A6 kağıtları uygulanılarak kullanılır.

-Kapaklı bloknot tasarımı tercihe göre karali karesiz çizgisiz tasarımdan oluşur A4 A5 A6 kağıtları uygulanılarak kullanılır.

-Küp bloknot tasarımı genellikle ofis bürolarda tercihe göre kareli karesiz çizgisiz tasarımdan oluşur en çok tercih edilen bloknot çalışmasıdır.

-Spiralli bloknot tasarımı A5 A4 A6 kağıtları kullanılarak tercihe göre karali karesiz çizgisiz tasarımdan oluşur.

Ofis ve bürolarda sıklıkla kullanılan bloknot promosyonu logonuz, iletişim bilgileriniz, markanızın tanıtımı açısından tek ve renk çok renkli sizin isteğe göre tasarlanabilir.

Üstünde isminizi ve logonuzu taşıyarak, gün içinde masalarda sürekli durması, bloknotların etkili bir reklam aracı olduğunu göstermektedir. Özel ve sıra dışı yapılan ve kullanımı kolay bu renkli baskılı materyaller, ayrıca kurumsal kimliğinizi de yansıttığından önemlidir.Matbaaji.com’un bloknot fiyatları ve kalitesini görmeden karar vermenizi tavsiye etmeyiz.

Bloknot baskıları

Tabii sadece iş yerlerinde kullanılmak üzere bloknot oluşturulmaz aksine bloknot, birer reklam aracına da bürünebilir. Bloknot nedir deyince akla ilk gelen bloknot, şüphesiz çoğu yerde karşımıza çıkan küp bloknotlardır. Bu küp bloknotlar, müşterilere ücretsiz olarak verilerek adeta birer tanıtım ürününe dönüştürülebilir. Zira eğer reklam gayesi ile küp bloknot oluşturmuş ve bu nedenle insanlara ücretsiz bloknotlar sunuyorsanız bloknot kağıtlarının üstüne sizi tanıtan görsel materyalleri kullanmayı unutmayın. Kaldı ki sizi tanıtmayan herhangi bir bloknot kağıdının reklam gayesi ile insanlara ücretsiz verilmesi herhangi bir hedefe ulaşmada kişiyi başarısız kılar. Eğer reklam gayesi ile bloknot türü olan küp bloknotlar oluşturmak istiyorsanız, kafanıza yatan bir matbaaya danışmadan geçmeyin. Ne de olsa matbaalar kendilerini bu işe adamış haldeler, onlardan daha iyisi yapan insan sayısı yok denecek kadar az.